CLUB'e nasıl üye olabilirim?
Masaüstünde üst menüde bulunan, mobilde sağ üst hamburger menüde bulunan Üye Ol alanından kolayca üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra gene aynı yerde bulacağınızı Giriş alanından üye girişi yapabilirsiniz.

Nasıl görüşme sağlayabilirim?
CLUB'e giriş yaptıktan sonra satın almış olduğunuz krediler ile görüşmek istediğiniz kişiyi seçmeniz gerekmektedir. Kişiyi seçmek için menüde yer alan Keşfet alanına tıklayıp listelenen kişileri şehirlerine ve arayışlarına göre seçebilirsiniz. Sitemizde 3 farklı yöntem ile görüşme sağlanır. Biri, çevrimiçi olan insanlarla canlı telefon görüşmesi yaparak, diğeri ise mesaj ile sorunuzu kişilere yönelterektir. Diğer görüşme metodu ise görüntülü görüşme sağlamaktır. Cevaplanan mesajlarınıza ulaşmak için CLUB hesabınızda Mesajlar alanına tıklamalısınız.

Nasıl kredi alacağım?
CLUB'e giriş yaptıktan sonra menüde görünen Paketler butonuna tıklayarak kredi satın alma sayfasına geleceksiniz. Sizin en uygun ve sitemizin sunduğu en avantajlı paketi seçip, gerekli işlemleri yaparak kredilerinizi satın alabilirsiniz. Kredi kartı ya da banka kartı ile satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Mesaj ile görüştükten sonra gelen mesaja cevap verebilir miyim?
Mesaj ile ilettiğiniz görüşme talebinize karşılık Yayıncılar size tek bir mesaj ile mesaj iletilecektir. Yayıncılar ile tekrar irtibata geçmek için varolan kredilerinizi kullanarak tekrar sorunuzu yöneltmeniz gerekmektedir. Gelen mesaj ile ilgili herhangi bir şikayet veya öneriniz olduğunda bize ulaşın sayfasından form doldurarak, [email protected] mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile nasıl görüşme sağlayabilirim?
Telefon ile canlı görüşmek için seçtiğiniz Yayıncının,görüşme anında çevrimiçi olması ve Yayıncı kartında bulunan telefon simgesinin yeşil renk olması gerekmektedir. Giriş yapıp, kredilerini satın aldıktan sonra seçtiğiniz Yayıncının profilinde yer alan Aramak İçin Tıkla butonuna tıklamanız gerekmektedir. Çıkan formda Aranmak İstediğiniz Numara alanına telefon numaranızı giriniz. Ara butonuna bastığınızda 0850 888 50 46 nolu numaradan aranacaksınız, telefonun diğer ucunda Yayıncımız sizi bekliyor olacaktır.

Telefon ile canlı görüşmede telefon numaram görünüyor mu?
Hayır. %100 güvenli görüşme gerçekleştirmenizi sağlamak amaçlı telefon ile görüşmek istediğinizde hem sizin telefonunuz hem de görüşme yapacağınız telefon numarası gizli oluyor. Taraflar birbirlerinin telefon numaralarına erişemiyor.

Görüşme yaptım, artan fazla kredilerimi tekrar kullanabiliyor muyum?
Evet. Telefon ile yapılan görüşmelerde Yayıncı ile konuştuğunuz dakikaya göre ücretdirilirsiniz. Görüşmeniz bittikten sonra artan kredileriniz tekrar aynı Yayıncıda veya başka bir Yayıncıda soru sorarak veya telefon açarak kullanabilirsiniz.

Mesajım ne zaman cevaplanır?
Sitemizden yazılı görüşme talebinde bulunduğunuzda, talebiniz sms ve mail ile Yayıncılarımızı bildiriyoruz. Yayıncılarımız sırada bekleyen mesajlarına sırası ile en kısa sürede bakıp mesajlarını detaylı şekilde en kısa sürede size iletiyorlar. Yoğunluğa göre mesajınıza cevap gelme süresi değişkenlik gösterebilir.

Randevu ile görüşme nasıl yapılır?
Randevu al seçeneğine tıklayarak Yayıncının musait saatleri karşınıza gelecektir. Kredi kartı, banka kartı ya da hesabınızda yeterli krediniz ile randevu satın alabilirsiniz, randevu aldıktan sonra Yayıncımıza onay maili gitmektedir, onayladığı takdirde randevu saatinde görüşme sağlayacaksınız.

Randevumu Yayıncı iptal etti. Ne yapmalıyım?
Yayıncıimiz uygun olduğu saatleri belirtse dahi, olası Yayıncı iptallerinde size tekrar randevu hakkı tanımlanmaktadır.

Randevum geldi. Ne yapmalıyım?
Randevu saatinde, üye girişi yapılmış halde, sitemizde bulunarak, 'Randevuya katıl' seçeneğine tıklayarak görüşmeyi başlatabilirsiniz.

Görüşme ücretleri nedir?
Sitemizde görüşme ücretleri Yayıncıya göre farklılık göstermektedir. Yayıncılarımızın popülerliğine göre ve aldıkları görüşme taleblerine göre profillerinden bakabilirsiniz.
Telefon ile görüşmelerde konuşulan dakika başına ücretlendirilirsiniz. Dakika başına uygulanan ücret her Yayıncıda farklılık gösterebilir.

Ödeme Sağlama ve Sorunları Hakkında
CLUB Platformunda 4 farklı kanal üzerinden ödeme sağlayabilirsiniz.

Hesap ve Kredi Kartları
Bankanızın hesap kartıyla veya şahsınıza kayıtlı kredi kartınızla ödeme sağlayabilirsiniz.
Not:
Kartlarınızın internet alışverişlerine ve yurt dışı ödemelerine aktif olması gerekmektedir. Bunun için bankanızla görüşme sağlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
Not 2: Eğer kartınızla ödeme hala yapamıyor iseniz aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

Havale ve EFT
Bankanız üzerinden aşağıdaki IBAN adresine EFT gönderimi işlemi sağlayabilirsiniz.
Banka Adı: Deniz Bank
IBAN: TR62 0013 4000 0188 4186 6000 01
Alıcı Adı ve Soyadı: Emirhan Esen

Not:
Haftaiçi 09:00 ile 17:00'a kadar EFT yapabilirsiniz. Ödeme tarafımıza ulaştığında krediniz hesabınıza manuel olarak yüklenir. Eğer beklemek istemezseniz FAST ile anında ödemede sağlayabilirsiniz.
Not 2:
Ödemenizi eğer Havale/EFT/FAST yolu ile sağladıysanız banka dekontu açıklamanıza satın aldığınız paket ismini belirtiniz ve ardından 0501 348 6005 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.